O firmie

Nasza poznańska firma istnieje na rynku już od kilkunastu lat, co pozwoliło nam na zdobycie cennego doświadczenia w zakresie rozliczania podatku VAT, obsługi księgowej firm, usług kadrowych i nie tylko. Biuro rachunkowo-księgowe Adler współpracuje z kompetentnymi doradcami, którzy dbają o to, by obsługa księgowa oparta była na solidnych fundamentach i obustronnym zaufaniu.

Oferujemy nie tylko usługi doradztwa podatkowego – zajmiemy się również wyliczeniem należności, a także złożeniem deklaracji w odpowiednich urzędach. Oferujemy także doradztwo księgowe oraz usługi kadrowe, a także usługi rachunkowe, co z pewnością odciąży Państwa przy prowadzeniu przedsiębiorstwa. Nie tylko rzetelnie poprowadzimy księgi podatkowe, ale także zajmiemy się kontrolą zobowiązań oraz należności i doradzimy w wyborze najlepszych rozwiązań.Współpraca z biurem Adler jest dla klientów rozwiązaniem bardzo opłacalnym.

Dzięki naszym profesjonalnym usługom oszczędzicie Państwo nie tylko pieniądze, ale również czas. Większość obowiązków związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa przejdzie na nasze biura księgowe. Pozwoli to na lepsze zagospodarowanie zasobami finansowymi, a ponadto sprawi, że będą Państwo mieli więcej wolnego czasu, który będziecie mogli przeznaczyć na osiąganie priorytetowych celów.

Biuro rachunkowe Adler w Poznaniu zaprasza do współpracy!